niedziela, 8 marca 2009

Podjęta decyzja, ale................
Wczoraj podjelam dycyzje o zakupie baterii oraz zlewu, jutro chce to wszystko zamowic.Tylko nie wiem czy otwor na baterie zrobic na zlewozmywaku czy na blacie ?Jezeli zdecyduje sie na otwor na baterie na zlewie to zrobic na srodku czy z boku ?


Zlewozmywak wybralam bialy 01

6 komentarzy:

gazynia pisze...

Otworu na baterię na blacie nie polecam. Mam w ten sposób zainstalowaną baterię w kuchni i ciągle po blacie ścieka woda, bo często przecież zakręca się mokrymi rękami... a jak dziecko coś robi przy zlewie to potop murowany

sylwia pisze...

Wielkie dzieki za takie uwagi.Zdecyduje sie na otwor na zlewie.Tylko czy z boku czy na srodku ?

olla pisze...

W poprzednim domu miałam otwór w blacie i nie byłam zadowolona, właśnie dlatego, że się chlapało i nieładnie to wyglądało. Fajnie, że się zdecydowałaś na otwór w zlewozmywaku.
Co do tego gdzie bateria: ja osobiście dałabym pośrodku, bo to jest bardzo klasyczna bateria i nie widziałam jej montowanej asymetrycznie, zawsze pośrodku (tak mi się kojazrzy z magazynów wnętrzarskich).

Magdalena pisze...

Strasznie podoba mi się bateria, którą wybrałaś. Sama na nią choruję. Zamierzałam kupić na allegro, ale ostatnio jej nie było. Możesz zdradzić gdzie nabyłaś swoją? Byłabym bardzo wdzięczna :)
Madalene

sylwia pisze...

Czekam wlasnie na baterie, zamowilam ja w sklepie www.mizar.pl

Magdalena pisze...

Dziękuję pięknie za namiar :)
Madalene